Kontakt

Prožij – Zpomal – Vnímej

„Hraji si s lidským tělem a říkám tomu práce. K tomu jsem ukrutný puntičkář a ráda pracuji s detaily.“

Napište mi zprávu

Napište své jméno a příjmení, např. Jan NovákNapř: Jan Novák
Napište váš nejpoužívanější e-mail. Např. jan.novak@email.czNapř: jan.novak@email.cz
napište mi, jakého tématu se váš vzkaz týkáNapř: Potřebuji vaši radu ohledně..
Např. Dobrý den, paní Králová
S pomocí tlačítka Odeslat můžete poslat majitelce vzkaz formou e-mailu.

Časté otázky

Návštěvu u mne vystihuje slovo SPOLUPRÁCE. Nejprve naslouchám, co Tě trápí, a pak se budu ptát:

  • Kdy Tvé potíže začaly?
  • Co se v tu dobu dělo ve Tvém životě ve smyslu fyzické a psychické zátěže, a celkové spokojenosti?

Poté nabídnu možnosti řešení, které mám k dispozici, a společně vybereme tu nejlepší variantu pro nastartování změny. Tento postup pak zařazuješ s mojí podporou do svého života. Upravujeme a ladíme ho dle Tvých možností. Eventuelně doplníme o spolupráci s dalšími kolegy z oboru.

Hledáš-li rychlé řešení bez porozumění příčiny, doporučím Ti ráda kolegy s tímto zaměřením. Jakékoliv intenzivnější postupy volím až poté, co vnímám, že v běžném životě zvládneš ukotvit tělesné změny a zachovat klid. Současně, pokud Ti není dobře a Tvé tělo vykazuje známky akutního horečnatého onemocnění, dopřej tělu potřebný klid pro regeneraci. Opečuj se. Zkontaktovat se můžeme i online formou, pokud už je Ti lépe a potřebuješ najít podporu a klid.

Všechny mé procedury spojují prvky vnímání signálů těla z různých úhlů pohledu dle kurzů a lektorů, které jsem potkala a ovlivnili mne. I když už mám za sebou mnoho zkušeností, těším se z každé spolupráce, která mne mnohému učí a já tak vymyslím vždy něco nového.

Kdykoliv se necítíš tělesně dobře. Ať už proto, že je Tvůj život příliš dynamický a Tvé tělo reaguje na výkyvy energie, formou vleklých nemocí či náhlých úrazů a bolestí. Nebo protože máš pocit, že Tvůj život ustrnul a Tvé tělo zahalila chronická bolest, která Ti nenápadně krade energii. Radost jako by se vytratila z Tvého života.

Doprovodím Tě i v období změn, v návaznosti na různé životní situace (od početí dítěte, přes jeho příchod a změny v rodinném životě) či náhlé nečekané události (úrazy, vážné nemoci či úmrtí v rodině i rozpady vztahů).

Frekvence konzultací a ošetření je velmi individuální. Pro nastartování změny je zpočátku nutnější frekvence vyšší (1x týdně až 1x za 3 týdny). Rozhoduje Tvůj klid a jistota v začlenění změn.

Pokud potřebuješ pouze popošťouchnout či připomenout návyk postačí frekvence 1x za měsíc.

Uvítám, pokud mi chceš doložit zprávy od lékařů, ráda získám ještě větší povědomí o Tvém těle. Tobě informace samozřejmě zprostředkuji pro srozumitelnost.

Současně je dobré mít volné oblečení pro Tvé pohodlí. Ponožky s netísnící gumkou, volné tepláky či legíny a tričko, včetně pohodlného spodního prádla. Chápu, zní to zvláštně, ale tísnivá gumka kolem pasu či hrudníku dělá skutečně neplechu pro dech a trup. Věř mi.