Mé služby

Prožij – Zpomal – Vnímej

„Hraji si s lidským tělem a říkám tomu práce. K tomu jsem ukrutný puntičkář a ráda pracuji s detaily.“

Péče a podpora pro tebe

Cítíš občas bolest při pohybu jako je běh, chůze či jiné sportovní činnosti, které máš rád/a a nechceš se jich vzdát? V práci hodně sedíš a nemůžeš najít tu „správnou“ pozici? Navíc už nemáš tolik času na pohyb jako dříve? Chybí Ti energie? Chceš se už konečně nastartovat?

Pomohu Ti obohatit kompenzační cvičení k Tvé pracovní i sportovní zátěži na míru. Navedu Tě, jak objevovat své možnosti, abys měl/a z pohybu větší radost a cvičení tak bylo efektivnější. Provedu Tě změnami po úrazu či operaci, abys měl/a nástroje k péči o své tělo nejen pohybem, ale i v klidu.

Jednorázové popošťouchnutí

60 – 90 minut, podpora na messengeru týden po konzultaci, to vše za 1250 Kč.

Laskavý půlroční restart

6x 60 – 90 minut během půl roku, podpora na Facebook Messengeru týden po konzultaci, po dobu půl roku členství v Klubu Rozhoupej se do pohybu, to vše za 20 000 Kč.

Roční přestavba v lehkosti

12x 60 – 90 minut během půl roku, podpora na Facebook Messengeru týden po konzultaci, po dobu půl roku členství v Klubu Rozhoupej se do pohybu, to vše za 35 000 Kč.

Klub Rozhoupej se v sedu

Chceš i ty hledat funkční řešení proto žít život lehčeji, naplněněji, obnovit vztah k přirozenému pohybu? Nebo pečuješ o druhé a chceš vědoměji oddělovat příběhy těch, o které pečuješ, od svých témat. Vnímat své hranice prostřednictvím tělesných signálů.

Moc ráda Tě podpořím…

V průběhu roku budu vždy 2x měsíčně živě vysílat a odpovídat na Tvé konkrétní dotazy. Poskytnu Ti podporu v zařazování nových věcí krůček po krůčku.

Od roku 2012 v rámci projektu PROžij POHYB učím klienty cítit své potřeby a touhy prostřednictvím těla. Vnímám proto i přesah prostředí, které nás obklopuje, do napětí v těle.

Ráda bych i v online prostředí vytvořila místo, kde mohou lidé nacházet klid, sdílet, mít nejen mou, ale i vzájemnou podporu.

Témata živých vysílání budeš v průběhu roku moci ovlivnit hlasováním a budou ušita na míru potřebám skupiny, ale i každému zvlášť. Možností je i téma ergonomie Tobě na míru. Tedy tipy, jak si své pracovní místo jednoduše přizpůsobit potřebám Tvého těla a jeho mechanice. Ať už sedíš v kanceláři, nebo u kuchyňského stolu doma. Otázky k živému vysílání se tedy mohou ubírat i směrem k tomu, jak se v práci ROZHOUPAT DO POHYBU.

Půlroční členství

cena půlročního členství: 3000 Kč

Podpora pro pečující profese

Nasloucháš dynamice vztahů v páru, v rodině, v práci a příběhy se Tě dotýkají. Spouští i tělesné reakce, které se Ti nedaří opečovat.

Pečuješ o druhé ve školce, škole a hledáš způsoby, jak respektovat individualitu dětí i ve skupině?

Společně můžeme Tvou situaci zmapovat a najít klíčová místa, v nichž se můžeš nejsnáze v situaci zorientovat a udělat postupné krůčky vstříc své pohodě a péči o sebe. To se odrazí ve větší lehkosti v interakci či Tě posune k řešení. Nic zbrklého. Vše z naprostého klidu s trochou odvahy. Tak, abys celý proces integroval/a v životě.

Poskytuji Mentoring pro pečující profese - Dagmar Moc Králová

Vyčerpávající klient

60 – 90 minut dle potřeby, podpora na Messengeru týden po konzultaci, to vše za 4000 Kč.

Jasno v komunikaci

6x 60 – 90 minut během půl roku, podpora na messengeru týden po konzultaci, po dobu půl roku členství v Klubu Rozhoupej se do pohybu, to vše za 20 000 Kč.

Workshopy

Na rozdíl od individuálních setkání nabízí workshopy možnost sdílení v menší skupince přibližně 10 lidí. Slovní sdílení není povinné. Vše je jen nabídka, kterou můžeš a nemusíš využít.

Vnímám jako užitečné i pouhé sdílení ve smyslu bytí ve společnosti. Pobyt v klidném a mírutvorném prostředí je užitečné ve chvíli, kdy si člověk připadá sám, a tak trochu jako „marťan“. Tvoříme prostředí bez hodnocení, s přijetím naší různorodosti. Inspirujeme se navzájem. Kdykoliv se cítíš ve skupině v nepohodě, můžeš klidně opustit prostor.

Obsahově všechny workshopy spojují základní principy vnímání těla: komfort – bezpečí, opora – dotek, váha těla – gravitace, pohyb – vlnění.

Dopolední 4hodinový blok

1000 Kč / osoba (v případě pozvání do studií se cena může lišit dle podmínek studia).

Víkendové lektorné

5000 – 10000 Kč/dopolední 4hodinový workshop (v případě pozvání do studií se cena může lišit dle podmínek a kapacity studia)

Ošetření TRAGER®

Cítíš v těle neklid, neboť vnímáš příliš mnoho nepříjemných pocitů jako bolest či strnulost, a nevíš, jak to vypnout? Už si pomalu zvykáš na neustálou přítomnost bolesti v některých částech těla? Přemýšlíš občas, jestli je vše v pořádku, a pak se v hlavě rozjede koloběh tragických scénářů, který vše jen zhorší? Některé části těla jako by ani nebyly Tvé a cítíš, že i pohyb v nich je kostrbatý? Chybí Ti ladnost a sebejistota v pohybu?

V rámci ošetření metodou Trager®, šetrně oživujeme jednotlivé vrstvy napětí. Postupujeme tkáň po tkáni, od povrchu do hloubky. Využíváme specifické frekvence pohybu, kterým společně nasloucháme formou respektujícího doteku.

Ošetření TRAGER®

90 minut, 1500 Kč

Péče o maminky, miminka a děti

Zkusím vás, maminko a tatínku, inspirovat při péči o miminko o dotekové hry s vahou těla, pro jeho lepší uvědomění si sebe sama v prostoru. Současně vás naučím jakou intenzitu doteku použít, abyste se cítili jistě.

Nastávající maminky opečuji při bolesti svým dotekem. Pomocí pohybu Tě provedu změnami v těhotenství i po porodu. Všude se píše něco jiného, a ty nevíš jakými radami se řídit? Cítíš se dobře, a tak nechápeš, proč bys měla přestávat s činnostmi, které máš ráda?

U větších dětí obohacuji pohybový rejstřík nejen o dotekové hry, ale i vědomé rozvíjení pohybu, a propojení celého těla pro efektivnější a šetrnější zátěž, ideálně ve spolupráci se zázemím sportovního oddílu či klubu.

V pohybu a krásách při jeho objevování doprovodím i dospělé. Pomohu Ti obohatit kompenzační cvičení k Tvé pracovní i sportovní zátěži na míru. Navedu Tě, jak objevovat své možnosti, abys měl/a z pohybu větší radost a cvičení tak bylo efektivnější. Provedu Tě změnami po úrazu či operaci, abys měl/a nástroje k péči o své tělo nejen pohybem, ale i v klidu.

Vstupní konzultace

90 minut, 1500 Kč

Pravidelná konzultace či vstupní konzultace dětí

60 minut, 1000 Kč